Archív Portfolio - P.E.Plastic | PLASTIC PROCESSING

Ochranné pomôcky pre ochranu zraku poskytujú ochranu pred rozprašovanými alebo rozstrekovanými časticami, kvapalinami alebo prachom a pred výparmi z chemických látok a žiarením.
welder-1280x853.jpg

Ochranné pomôcky pre ochranu zraku poskytujú ochranu pred rozprašovanými alebo rozstrekovanými časticami, kvapalinami alebo prachom a pred výparmi z chemických látok a žiarením.


covid11.jpg

Zúfalá situácia ohľadom vírusu COVID-19 nás prinútila rýchlo sa prispôsobiť danej situácií. Väčšina vlád presadzuje sociálne dištancovanie. Naša spoločnosť sa taktiež zaoberá výrobou ako sú priezory a bariéry. Vieme poskytnúť služby pre rôzne sektory ako sú nemocnice, zdravotníci, lekárne, banky, pošty, taxíky a mnohé iné. Tu je niekoľko nápadov a riešení bariérových a ochranných opatrení.


shutterstock_1498463228-1280x853.jpg

Polykarbonát je vynikajúca alternatíva na zasklievanie okien. Materiál je ľahší a odolnejší voči nárazom. P.E. Plastic s.r.o. predáva polykarbonátové platne v celku, alebo platne môžeme tiež narezať na mieru, akú potrebujete.


machine-1280x853.jpg

Ochranný kryt stroja je bezpečnostný prvok určený na ochranu obsluhy pred nebezpečnými pohyblivými časťami, letiacimi projektilmi alebo iskrami a inými nebezpečenstvami, ktoré môžu vzniknúť pri používaní stroja. Pretože často predstavuje poslednú obrannú líniu operátora proti zraneniu pri práci, je to dôležitá investícia pre akýkoľvek priemyselný podnik. Plasty sú všestranná skupina materiálov, ktorá sa používa na mnohé účely v strojoch a zariadeniach, môže pomôcť ochrannému krytu stroja vydržať dlhšie a môže vyriešiť mnohé problémy spojené so zlyhaním aplikácií, ktorým bežne čelia dizajnéri a operátori.


plastic_sheets-1280x853.jpg

Sortiment priehľadných dosiek zahrňuje celú radu na prvý pohľad podobných materiálov, ktoré sa od seba líšia hlavne svojimi vlastnosťami, najmä rázovou húževnatosťou, teplotným rozsahom použitia, odolnosťou proti UV žiareniu a samozrejme aj cenou. Pri voľbe vhodného materiálu pre danú aplikáciu Vám radi poradíme.


shutterstock_188440157-1280x853.jpg

Zvukové steny a akustické clony znižujú hlasitosť zvuku na znesiteľnejšiu úroveň. Vieme poskytnúť materiály pre tieto aplikácie v rôznych prevedeniach. Použitý materiál má výborné vlastnosti v izolovaní hluku a ochrane pred UV žiarením, taktiež spĺňajú všetky bezpečnostné normy.P.E.PLASTIC s.r.o.

SPRACOVANIE TECHNICKÝCH PLASTOV
Kde nás nájdete

Sídlo spoločnosti


Víťazná 589/36A
958 04 Partizánske
Slovakia

+421 905 743 193

www.peplastic.sk

peplastic@peplastic.sk

Kontaktujte nás

Spojte sa s nami


Všeobecné informácie


+421 905 743 193

www.peplastic.sk

info@peplastic.sk

Naše aktivity

Sledujte nás

Získajte informácie o našich produktoch, riešeniach, službách a technickej podpore.